Ofis Temizliği

AY TEMİZLİK olarak Uzun yıllardır siz müşterilerimize profesyonel hizmet vermeye devam etmekten onur duyarız.

Günümüzün büyük bir bölümünü ofis de geçiririz, çalışma ortamında temizlik ve hijyen hem ruh sağlığı hem de beden sağlığı için çok önemlidir .

Ofis temizlik hizmetlerimiz Detaylı Ofis Temizliği ve Rutin Ofis Temizliği olarak, iki şekilde yer almaktadır.

Detaylı Ofis Temizliği; genel temizlik olarak adlandırdığımız yılın bir kaç döneminde ofisinizin tüm alanlarının cam silimi, masa, bilgisayarların temizliği,zemin ve wclerin temizliği gibi kapsamlı genel temizlik hizmetidir.

Rutin Ofis Temizliği; iki haftalık zaman dilimlerinde abone olunması hizmetleridir. Ekiplerimiz tarafından masa tozlarının alınması, çöplerin toplanması, zeminlerin yıkanıp temizlenmesi gibi hizmetlerdir. Her iki hizmetlerimiz için bizlerle irtibata geçmeniz sonrası, şirket yetkililerimizin,sizi ofisinizde ziyaret etmesi sonucunda yapılacak işlemler daha detaylı bilgi verilerek en iyi hizmeti nasıl sunacağımız konusunda bilgilendirileceksiniz.

Profesyonel temizlik için bizleri güvenle tercih edebilirsiniz kalitemize güveniyoruz.

Ofis temizliğinde ekiplerimiz camlarınızı cam aletleri ile bez sürmeden hijyenik ve lekesiz temizlik sunarlar.

Masalarınız ve pc’leriniz özel bezlerle çizmeden tozları özel temizlik ürünü ve bezleri ile silinir temizlenir .

Ve masa düzeni bozulmadan aynı alındığı gibi tekrar yerine konularak siz müşterilerin düzenini bozmamaya özen gösteririz.

Kitaplık  raflarınız boşaltılarak tozları alınıp tekrar aynı düzende dizilerek temizliği sağlanır.

Mutfağınız komple hijyen şartlarına uygun dolap içleri ve kapakları, aspiratörünüz fayansları temizlenerek, mutfağınızın hijyeni sağlanır.

Banyo ve wc bölümleriniz özel kimyasal ürünlerimizle temizlenir.

Banyo ve mutfak ekipmanlarımız her zaman ayrıdır.

Merdivenler zeminler, döşeme türüne göre (halı, taş, laminant , epoksi , pvc vb.) uygun ürün ve sistemle silinip temizlenerek müşterilerimize gönül rahatlığı ile ofisinizin teslimi yapılır.


İzmir’de Profesyonel Temizlik için Bizi Hemen Arayın